<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Dongfeng (DFM) i Great Wall (GWM)
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni automobili
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
testdriver

PostPostano: 15.9.2009. uto. 23:20    Naslov: Citirajte i odgovorite

rkahler je napisao/la:
Ima li kakvih novosti oko električnog Hover-a ?

nešto se radi, znam da su gotova 2 prototipa, nemam više informacija ali primarno je sada da novi "obični benzinski" modeli prvo dođu u EU, poslje toga ide sve ostalo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Brada

PostPostano: 16.9.2009. sri. 00:40    Naslov: Citirajte i odgovorite

Coolbear bi mogao imati iznenađujuću prođu kod nas. Odmah osigurajte kitove za spuštanje, spojlere, fendere, lipove i ostalu pljastičariju Very Happy

U Japanu su prerade raznih wagona poprimile gotovo kultne razmjere, a kod nas se buljuk ljudi šlepa na njih. Upravo su takve škatulje tipa 'ladnog međeda najekstremnije dorađene. Čak lager pljastičarije kod nas ne igra ulogu. Dovoljna je kataloška prodaja. Mjesec-dva čekanja ne igra ulogu kod te ekipe.

Kako su takvi đapanjezeri ili jezovito skupi ili što je još češće nedobavljivi eto prilike jednoj subkulturi da pokaže svoj lifestyle. Motorizacija im ne igra neku ulogu. Bitno je da je auto začavlan u asfalt.

Ja polako gledam prema vozilima koji imaju stepenicu ispred vrata i težim ka minimalnom saginjanju ali tu populaciju baš ne bi zanemarivao.

Stanoviti dizajner bi sa guštom opljastičario škatulju.

Da ne bi ispalo da se šalim...

Zbog pristojnosti neću komentirati taj pristup dizajnu ali volio ja to ili ne činjenica je da tamo luduju za tim, a ovdje je cijela vojska obožavalaca svega đapanskog.

aaa. a gle sad ovu bazu za unakaživanje po strogim pravilima

[Vrh]
zega

PostPostano: 16.9.2009. sri. 08:02    Naslov: Citirajte i odgovorite

ameri su bolji po ptom pitanju, to je izraz "lifted" nesko kao kod nas "spusten" ili zavaren za pod u zargonu...
Vise mi se svidjaju ti lifted kad bi vec trebal birati...
primjera radi tu kod mene:
http://pullman.craigslist.org/cto/1373045024.html
http://pullman.craigslist.org/cto/1365136423.html
http://pullman.craigslist.org/cto/1335280351.html

http://pullman.craigslist.org/cto/1373247164.html
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
DompaEV

PostPostano: 16.9.2009. sri. 10:34    Naslov: Citirajte i odgovorite

Brada je napisao/la:
Kako su takvi đapanjezeri ili jezovito skupi ili što je još češće nedobavljivi eto prilike jednoj subkulturi da pokaže svoj lifestyle. Motorizacija im ne igra neku ulogu. Bitno je da je auto začavlan u asfalt.

Ja polako gledam prema vozilima koji imaju stepenicu ispred vrata i težim ka minimalnom saginjanju ali tu populaciju baš ne bi zanemarivao.

Stanoviti dizajner bi sa guštom opljastičario škatulju.

Da ne bi ispalo da se šalim...

Bas me zanima koliko dugo bi se "ekipa" vozila s takvim "skatuljama" po nasim cestama prije nego bi plastku ostavili na prvom hupseru smijeh1
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
testdriver

PostPostano: 16.9.2009. sri. 19:37    Naslov: Citirajte i odgovorite

isto je u kini, već coolbear ima svoj fanclub i više od 5000 članova, a tek je nedavno krenuo sa prodajom, auto je stvarno pogodan za takve stvari, vidim na kineskim forumima brdo slika, največe ludilo je hello kitty, ajme ima ih 1000 sa tim raznim mujcekima po autu
[Vrh]
testdriver

PostPostano: 16.9.2009. sri. 19:53    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo jedan primjer, auto ima dosta tih spojlera, ali cura je umjesto alu felgi stavila kromirane poklopce, auto ima neonke isto, plave itd itd

ovo je ponosna zločesta vlasnica
[Vrh]
zega

PostPostano: 17.9.2009. čet. 01:08    Naslov: Citirajte i odgovorite

e a pazi iza nekretninu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
Brada

PostPostano: 17.9.2009. čet. 15:26    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koju? Cool Bear? Very Happy

Šalu na stranu, baš me zanima kulike bu koštal. Testdriver, ima li kakvih naznaka cijene? Onak skroz grubo, pi puta oko kroz vremenska prognoza.
[Vrh]
Brada

PostPostano: 17.9.2009. čet. 19:29    Naslov: Citirajte i odgovorite

testdriver je napisao/la:
-cut- največe ludilo je hello kitty, ajme ima ih 1000 sa tim raznim mujcekima po autu

Evo i vozača smijeh1

[Vrh]
testdriver

PostPostano: 18.9.2009. pet. 12:47    Naslov: Citirajte i odgovorite

hahahahah...kako ti je lud ovaj vozač smijeh2 smijeh1 respekt , gdje li si samo njega našao? šta se tiće cijena auto baš neće biti jeftin, predviđena cijena je od 10000 € na više, s time da će vjerovatno biti 2 paketa opreme, razlika će možda biti u nekim sitnicama poput kožne unutrašnjosti, šibera, grijača sjedala itd

za sada sva vozila koja smo kupovali su serijski u opremi imali abs+ebd, minimalno 2 airbaga, automatsku klimu, cd changer, mada mislim da će ovdje biti DVD player, centralno zaključavanje, električni podizači, alu felge, maglenke, branici u boji, metalic boja itd itd

nemogu još uvijek ništa reći konkretnije jer se zavisi kakve će pakete opreme kinezi spremiti za europu, opet vjerovatno ćemo ponuditi neki bazni model po vrlo prihvatljivoj cijeni
[Vrh]
bezkomentara

PostPostano: 18.9.2009. pet. 13:05    Naslov: Citirajte i odgovorite

testdriver je napisao/la:
hahahahah...kako ti je lud ovaj vozač smijeh2 smijeh1 respekt , gdje li si samo njega našao? šta se tiće cijena auto baš neće biti jeftin, predviđena cijena je od 10000 € na više, s time da će vjerovatno biti 2 paketa opreme, razlika će možda biti u nekim sitnicama poput kožne unutrašnjosti, šibera, grijača sjedala itd

za sada sva vozila koja smo kupovali su serijski u opremi imali abs+ebd, minimalno 2 airbaga, automatsku klimu, cd changer, mada mislim da će ovdje biti DVD player, centralno zaključavanje, električni podizači, alu felge, maglenke, branici u boji, metalic boja itd itd

nemogu još uvijek ništa reći konkretnije jer se zavisi kakve će pakete opreme kinezi spremiti za europu, opet vjerovatno ćemo ponuditi neki bazni model po vrlo prihvatljivoj cijeni

Evo, pročitao sam čitav topic i samo da te pitam... očekuje li se kakav manji gradski autić uskoro u ponudi? Smile

A električni? :-)
[Vrh]
testdriver

PostPostano: 18.9.2009. pet. 20:41    Naslov: Citirajte i odgovorite

gw kulla, ovaj je predstavljen 2006 godine, za sada se vozi nekoliko modela po krugu kompanije

a ovo je kulla 2, prezentiran na salonu u šangaju, dakle za 4 osobe

predstavljen je bio mali peri Ev ali odustalo se od toga zbog tužbe great walla i fiata, sada se radi razvoj na hibridima, vjerovatno hover suv i mpv cowry(toyota noah), i u tajnosti rade jedan EV

EV vozila još uvijek nije prioritet great wall jer su tek nedavno ušli u segment osobnih vozila, dok su do sada u ponudi imali samo suv i pick up vozila, također sada rade intenzivno na tome da naprave što više modela sa svojim motorima itd itd tako da ne plačaju razne licence toyoti, mitsubishiu, isuzu-u i ostalima, prema planu kojeg ja imam tek oko 2011 ili 2012 će se ozbiljnije pozabaviti EV modelima
[Vrh]
testdriver

PostPostano: 18.9.2009. pet. 20:47    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovo je mali peri EV, predstavljen 2007

a ovo je peri suv, koji se danas zove Hover M1

oko tog auta je nastala velika hajka za fiatom, jer je kao "kopija pande", tužbe su bile u italiji, britaniji i kini, kina i britanija su odbile žalbu, a italija je naravno donijela odluku za fiat, poslje toga svega model peri ostaje samo za kinu i afričke zemlje

inače taj mali autek je super, a veza s fiatom? samo interijer u modelu peri, u modelu peri suv je već drugačija, pogon, motori, dizajn i sve ostalo nemaju baš nikakve veze s fiatom, ovdje su dosta kumovali mnogi talijani koji rade u gwm-u jer im je italija jedno od najvažnijih EU tržišta jer se tamo odlično prodaju, a gwm-u je trebao jedan mali gradski auto u kini, peri je mix pande, mitsubihsia, nissana i toyote...i unatoč tome svemu super je auto! ja sam već bio zakapario 8 komada ali poslje odluke gwm-a da odustaju sa njime od europe, ništa od toga svega, inače auto je kompletno homologiran, dakle već je bio spreman za europu
[Vrh]
debeli

PostPostano: 18.9.2009. pet. 21:40    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mi srećom još nismo europa.

Ako autić stvarno ima EU certifikat mogli bismo ga uvoziti.

Daš nam podatke od dobavljaća ?
[Vrh]
testdriver

PostPostano: 18.9.2009. pet. 22:36    Naslov: Citirajte i odgovorite

debeli je napisao/la:
Mi srećom još nismo europa.

Ako autić stvarno ima EU certifikat mogli bismo ga uvoziti.

Daš nam podatke od dobavljaća ?

ovi EV modeli nemaju ništa homologirano osim vanjske karoserije, samo običan model, a njega ako uvezeš platit ćeš kakvih 50000 € kazne pošto je to odluka koju je donio talijanski sud Very Happy
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni automobili
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Stranica 7 / 9.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.