<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Izložba električnih vozila

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni automobili
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
peja1971

PostPostano: 20.11.2010. sub. 01:50    Naslov: Izložba električnih vozila Citirajte i odgovorite

Nisam video na forumu da ste obavešteni o Izložbi električnih vozila 14-18 decembra u Sava centru u Beogradu. Uzimam za slobodu da vas obavestim o manifestaciji i objavim delove iz upućenog mi pozivnog pisma:

Izložba ima podršku od strane SANU i njenog predsednika Nikole Hajdina, Ministarstva trgovine i usluga i ministra Slobodana Milosavljevića, Ministarstva za nauku i tehnološki razvoj i ministra Božidara Đelića, Ministarstva životne sredine i prostornog planiranja i ministra Olivera Dulića i Agencije za energetsku efikasnost.

U okviru izložbe posebno organizujemo naučni skup koji ima tri teme:
1) Sesiju "U slavu velikana nauke" - predavanja posvećena velikanima nauke: Nikoli Tesli, Mihailu Pupinu, Milutinu Milankoviću, Lazaru Hilandarcu i Ruđeru Boškoviću.
2) Sesiju "Osnove znanja za razvoj električnih i ekoloških vozila" - predavanja posvećena principima tehnologije litijum-jonskih baterija za elektične automobile i analizama ležišta rude jadarita u Srbiji, koji je pronađen u selu Draginac kod Loznice.
3) Sesiju "Dostignuca u tehnici električnih i ekoloških vozila".
Predavači su najistaknutiji naučnici i stručnjaci iz ove oblasti u Evropi i kod nas. U organizaciji ove izložbe učestvuje i poznata firma "RWE" iz Nemačke, koja treba da obezbedi najsavremeniji automobil sa pogonom na električnu energiju "Tesla Roаdster".

Ukoliko imate bilo kakva pitanja i za detaljnije informacije, možete nam se obratiti putem mejla ili nas kontaktirati na 011/3626-328, 011/2658-747 (lokal 159) ili na mob. tel. 064/2828-270.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
debeli

PostPostano: 20.11.2010. sub. 07:01    Naslov: Citirajte i odgovorite

najsavremeniji automobil sa pogonom na električnu energiju "Tesla Roаdster".

Otkad je to najsuvremeniji auto na struju ?

Pogledaj malo po forumu...
[Vrh]
marko-sk

PostPostano: 20.11.2010. sub. 09:05    Naslov: Citirajte i odgovorite

debeli je napisao/la:
najsavremeniji automobil sa pogonom na električnu energiju "Tesla Roаdster".

Otkad je to najsuvremeniji auto na struju ?

Pogledaj malo po forumu...

Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
peja1971

PostPostano: 20.11.2010. sub. 23:13    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudi su tako napisali u pozivnom pismu, samo sam vam citirao sta su oni meni pisali, sto se ljutite Wink
[Vrh]
debeli

PostPostano: 21.11.2010. ned. 07:30    Naslov: Citirajte i odgovorite

nema ljutnje, samo cold hard facts
[Vrh]
dmeter

PostPostano: 21.11.2010. ned. 12:23    Naslov: Citirajte i odgovorite

debeli je napisao/la:

Da je naj marketinški pokriven je i vjerovatno i najprodavaniji
čak je i najljepši od svih EV proizvedenih u klasi više od 10 komada proizvedenih
[Vrh]
CroDriver

PostPostano: 21.11.2010. ned. 23:48    Naslov: Citirajte i odgovorite

dmeter je napisao/la:
debeli je napisao/la:

čak je i najljepši od svih EV proizvedenih u klasi više od 10 komada proizvedenih

I to će ostat još nešto manje od godinu dana Cool

...nadam se...
[Vrh]
peja1971

PostPostano: 22.11.2010. pon. 01:43    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoće li se ko pojavljivati na izložbi? Ja ću najverovatnije biti samo u ulozi posetioca - gosta Sad . Verujem da bi organizator bio oduševljen pojavljivanjem CroDriver-ovog BMEW kao i drugih e-vozila.
Ako je neko zainteresovan za posetu nek se javi organizatoru na tel ili email

011/3626-328, 011/2658-747 (lokal 159) ili na mob. tel. 064/2828-270
en.ekobg@gmail.com

pozdrav
[Vrh]
dmeter

PostPostano: 22.11.2010. pon. 09:38    Naslov: Citirajte i odgovorite

CroDriver je napisao/la:
dmeter je napisao/la:
debeli je napisao/la:

...nadam se...

Crodriver držim fige da uspiješ.Ali teslamotors je kaliforniska tvrtka.
Ja vjerujem da češ napravit bolji auto.Ali amerikanci i ostali svjet je lud za tesla motors naprimjer. Prije 4 godine

Tesla Motors Stock?
I am interested in investing in this great start-up company, but I can't seem to find any financial information. Please point me in the right direction.

Many thanks.

They are privately held. Sorry, not yet.
ODbijali su investitore pa su nakraju popustili i prodali skoro 100 miljona dionica nikidan su pustili 30 mil$ obveznica podali u 30 sekundi
Imaju keša na računu preko 300 mil$
Imaju i debele gubitke oko 100 mil$ ali su ih pokrili novim dionicama od šale.
Ja takav način poslovanja mrzim prihodi od prodaje automobila im nisu ni 10-20% finaciske malverizacije su im za sada glavni prihodi,ruku na srce tek i rade 6 mjeseci na burzi.Prvi ulagaći su debelooooooooo omastili brk

Crodriver-u ipak ti savjetujem kad napraviš prototip sastavi ga u Njemačkoj i prodaji ga kao njemac.Prvo jednostavnije do papira a drugo bili ti kupija za automobil iz Donje Tunguzije koja je poznata samo po ratu
[Vrh]
CroDriver

PostPostano: 22.11.2010. pon. 14:04    Naslov: Citirajte i odgovorite

dmeter je napisao/la:
CroDriver je napisao/la:
dmeter je napisao/la:
debeli je napisao/la:

...nadam se...

Crodriver držim fige da uspiješ.Ali teslamotors je kaliforniska tvrtka.
Ja vjerujem da češ napravit bolji auto.Ali amerikanci i ostali svjet je lud za tesla motors naprimjer. Prije 4 godine

Tesla Motors Stock?
I am interested in investing in this great start-up company, but I can't seem to find any financial information. Please point me in the right direction.

Many thanks.

They are privately held. Sorry, not yet.
ODbijali su investitore pa su nakraju popustili i prodali skoro 100 miljona dionica nikidan su pustili 30 mil$ obveznica podali u 30 sekundi
Imaju keša na računu preko 300 mil$
Imaju i debele gubitke oko 100 mil$ ali su ih pokrili novim dionicama od šale.
Ja takav način poslovanja mrzim prihodi od prodaje automobila im nisu ni 10-20% finaciske malverizacije su im za sada glavni prihodi,ruku na srce tek i rade 6 mjeseci na burzi.Prvi ulagaći su debelooooooooo omastili brk

Crodriver-u ipak ti savjetujem kad napraviš prototip sastavi ga u Njemačkoj i prodaji ga kao njemac.Prvo jednostavnije do papira a drugo bili ti kupija za automobil iz Donje Tunguzije koja je poznata samo po ratu

Hvala na savjetima ali ne brini, izgurat ću to do kraja u Hrvatskoj. Predstavljanje je na sajmu u Frankfurtu. Da smijem pričat tko je investirao i da mogu pokazat slike bi brzo shvatio koliko smo napredovali i kakav će auto bit.

Ali ja ne želim bit konkurencija Tesli po glomaznosti tvrtke niti po prodanim komadima. Mi ćemo raditi maloserijsku proizvodnju ali zato high-end. Takoreći električna konkurencija Buggatti Veyronu, Pagani Zondi i Koenigseggu. A to što smo iz tunguzije će kvaliteta proizvoda nadoknadit - samo pogledaj AkrapoviČ sa ČČČ u nazivu a opet ne može zadovoljit potražnju

peja1971 je napisao/la:
Hoće li se ko pojavljivati na izložbi? Ja ću najverovatnije biti samo u ulozi posetioca - gosta Sad . Verujem da bi organizator bio oduševljen pojavljivanjem CroDriver-ovog BMEW kao i drugih e-vozila.
Ako je neko zainteresovan za posetu nek se javi organizatoru na tel ili email

011/3626-328, 011/2658-747 (lokal 159) ili na mob. tel. 064/2828-270
en.ekobg@gmail.com

pozdrav

Pa možda bi se čak i zaletio... Aj budem se javio čovjeku pa ćemo se dogovorit.
[Vrh]
pkristo

PostPostano: 22.11.2010. pon. 14:28    Naslov: Koenigsegg Citirajte i odgovorite

CroDriver je napisao/la:
Hvala na savjetima ali ne brini, izgurat ću to do kraja u Hrvatskoj. Predstavljanje je na sajmu u Frankfurtu. Da smijem pričat tko je investirao i da mogu pokazat slike bi brzo shvatio koliko smo napredovali i kakav će auto bit.

Ali ja ne želim bit konkurencija Tesli po glomaznosti tvrtke niti po prodanim komadima. Mi ćemo raditi maloserijsku proizvodnju ali zato high-end. Takoreći električna konkurencija Buggatti Veyronu, Pagani Zondi i Koenigseggu. A to što smo iz tunguzije će kvaliteta proizvoda nadoknadit - samo pogledaj AkrapoviČ sa ČČČ u nazivu a opet ne može zadovoljit potražnju

Iako ima istine u tome što kaže dmeter, svaka ti čast na takvoj tvojoj odluci. Za dobar proizvod će se uvijek naći kupac.
[Vrh]
peja1971

PostPostano: 22.11.2010. pon. 14:36    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jutros sam se čuo sa njima, oduševljeni su objavom ove informacije ovde na forumu i voljni si da vas lično pozovu. Ko je za?
[Vrh]
dmeter

PostPostano: 22.11.2010. pon. 18:16    Naslov: Citirajte i odgovorite

CroDriver je napisao/la:
A to što smo iz tunguzije će kvaliteta proizvoda nadoknadit - samo pogledaj AkrapoviČ sa ČČČ u nazivu a opet ne može zadovoljit potražnju

Akrapović je slovenska tvrtka ako se ne varam a to je u rangu skandinavskih zemalja.Malo slabiji od njemaca po kvaliteti i kontroli i pedantnosti
[Vrh]
mkarli17

PostPostano: 22.11.2010. pon. 20:53    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel bi ja sa svojim ferarijem mogao doći skace od srece MALA ŠALA smijeh1
[Vrh]
CroDriver

PostPostano: 22.11.2010. pon. 23:19    Naslov: Citirajte i odgovorite

dmeter je napisao/la:

Akrapović je slovenska tvrtka ako se ne varam a to je u rangu skandinavskih zemalja.Malo slabiji od njemaca po kvaliteti i kontroli i pedantnosti

Ma kakvi, rijetko koji amer je ikad čuo za Slo, tu je Hr po meni čak malo u prednosti. A upravo u americi sad imaju strašan rast.

Uglavnom nebitno, samo sam ih naveo kao primjer. Kod nas na žalost takvih primjera NEMA.
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni automobili
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.