<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

S400 HYBRID test vožnja

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni automobili
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
CroDriver

PostPostano: 18.6.2010. pet. 21:22    Naslov: S400 HYBRID test vožnja Citirajte i odgovorite

S400 HYBRID

Znao sam dosta o ovom autu prije nego sam sjeo u njega. Čak toliko da sam i dečkima iz našeg zastupništva a i švabama objašnjavao šta je unutra Very Happy

Baterija

El. motor/generator je između getribe i motora

Punjenje tijekom kočenja

Pražnjenje tokom ubrzanja

Hvale se kako su uspjeli zadržati masu tek 70 kg višom od standardnog S-a. Ali taj njihov sustav nema nikakve veze sa hibridom. Jedini napredak je start&stop koji odlično funkcionira jer el. motor funkcionira kao anlaser pa se u vožnji (ispod 15 km/h) uopće ne primjećuje gašenje motora. Za sve ostalo je baterija pre mala i motor pre slab. Ali posluži za onu naljepnicu "Hybrid" zbog koje je sve to i ugrađeno Smile

Uglavnom, auto s mjesta neide, kao da ima 150 ks. Valjda su mu smanjili snagu kako bi mogli spustiti potrošnju i pokazati "veliki napredak" njihovog hibridnog sustava. Sve ostalo na autu je očekivano-odlično. Unutrašnjost, udobnost itd. Fora stvar je što je imao ugrađen onaj dispaly s kojim vozač vidi jednu sliku a suvozač drugu.

A sad pravi razlog zbog kojeg sam išao u Merc Very Happy

SLS

Vezica tuning trlja oci trlja oci Rolling Eyes

Vozio ga je neki švabo po poligonu - jedini auto koji nisi mogao sam voziti. Malo sam se iznenadio - očekivao sam da će ga dobro potezati ali ga lik prži do maksimuma :notworthy: ESP off i drift cijelo vrijeme :cheer:

Zvuk je brutala. Ostalo nisam baš stigao pohvatat Very Happy

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Daddy_o7

PostPostano: 22.6.2010. uto. 00:54    Naslov: Re: S400 HYBRID test vožnja Citirajte i odgovorite

CroDriver je napisao/la:

A sad pravi razlog zbog kojeg sam išao u Merc Very Happy
Vozio ga je neki švabo po poligonu - jedini auto koji nisi mogao sam voziti. Malo sam se iznenadio - očekivao sam da će ga dobro potezati ali ga lik prži do maksimuma :notworthy: ESP off i drift cijelo vrijeme :cheer:

Zvuk je brutala. Ostalo nisam baš stigao pohvatat Very Happy

Možda je i ova gospođica malo zadriftala.. smijeh2
http://www.webpark.ru/comment/64081
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Caca

PostPostano: 25.6.2010. pet. 22:00    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cro kaj ne brijemo na strujaju!? Ja mislio da si ovaj SLS isao probat http://www.autoblog.com/2010/06/21/mercedes-benz-sls-e-cell-preview/

BTW vec ih ima po HR, vidio jednog crvenog sa Šibenik regama, naravno ne ovaj na struju... Predobar!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni automobili
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.