<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Električni Solarni Katamaran
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električna plovila
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
zega

PostPostano: 19.5.2020. uto. 15:25    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cose je napisao/la:
dmeter je napisao/la:
Ako niste školovani inžinjeri brodogradnje + IQ 180 i više i hrpa novaca nema velike filozofije. Rađe se uhvatit izrade Wrap motora za međuzvjezdana putovanja. Ja bi stvarno želija svima pomoči ali više nemam energije,Ali jedan savjet mogu podjeliti zasučite rukave i radite zamisto 8 sati dnevno 16 sati i tako par godina i kupite neki seriski proizvedeni brod i renovirajte ga.

U pravo si - nisam ni mislio reci da je to sa brodovima trivijalno, a ljudi potrose zivote da dodju do nekih saznanja. To sve stoji.

Samo racunaj da smo tu na ovom forumu vecina malo pomaknuti Very Happy - jer da nismo, ne bi se odlucili na prerade i samogradnje raznih vrsta, a ja se sigurno ne bi jos godinama kasnije vozio na struju da nisam 2013. krenuo sarafiti po Puntu.

I ja mislim Dmeter da si u pravu, no to opet ne znaci da mi nemamo firme koje znaju napraviti brod, jedino mi smeta sto smo raz#$^%$%i brodarski institut, no to bi mogli kompenzirati da drzava subvencionira po jednog ili vise znanstvenika/inzinjera po svakom malom brodogradilistu, mislim da bi tako akademski nastrojeni a umoceni u privatnu industriju mogli u biti vise napraviti nego svi nagurani u jednoj instituciji...
Recimo iz teme solarni katamarani vidi se da firme koje sloze dobar solarni katamaran nemaju problema sa plasmanom, i cijena je premium! Recimo da su nakon koncepta prodali 5 katamaran unaprijed da ih nisu napravili, to je inace nevidjeno u maloj brodogradnji-nautici no kod nas nitko nista jedna firma u okolici Zagreba radi jedan katamaran tak tak) i to je to http://www.kosanovic-brodovi.com/proizvodni-program/katamaran

Kosanovic...
A recimo mene vise zanima malo brodogradiliste na moru tipa u Betini, a oni rade stare leute!? eheh
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električna plovila
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stranica 8 / 8.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.