<br />Električna vozila i obnovljiva energija - Početna<br /> Električna vozila i obnovljiva energija

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Nosač bidona

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni bicikli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Dankec

PostPostano: 25.4.2019. čet. 06:41    Naslov: Nosač bidona Citirajte i odgovorite

Ne razumijem koja je to fora s tvorničkim e-biciklima da većinom nemaju predviđen prihvat za nosač bidona. Na mom bicu npr toga nema, a uredno sam montirao nosač na ramu ispod sica (ne na sic-štangu nego baš tamo gdje inače dođe). Pritom sam kupio u Decathlonu gumeni prihvat za nosač i to montirao. Ipak nije toliko stabilno kao da su rupe izbušene.

Isto je na dva druga e-bicikla koje sam vozio. Jedan je Cube, a drugi Liqbike. Na oba ima mjesta, ali nema prihvata. Ne kužim.

Zna li tko?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cose

PostPostano: 25.4.2019. čet. 15:20    Naslov: Re: Nosaďż˝ bidona Citirajte i odgovorite

Dankec je napisao/la:
Ne razumijem koja je to fora s tvorni�kim e-biciklima da ve�inom nemaju predvi�en prihvat za nosa� bidona. Na mom bicu npr toga nema, a uredno sam montirao nosa� na ramu ispod sica (ne na sic-�tangu nego ba� tamo gdje ina�e do�e). Pritom sam kupio u Decathlonu gumeni prihvat za nosa� i to montirao. Ipak nije toliko stabilno kao da su rupe izbu�ene.

Isto je na dva druga e-bicikla koje sam vozio. Jedan je Cube, a drugi Liqbike. Na oba ima mjesta, ali nema prihvata. Ne ku�im.

Zna li tko?

Na elektricnom biciklu se ne znojis toliko, pa si manje zedan i zakljucili su da ti ne treba voda. Very Happy
[Vrh]
Dankec

PostPostano: 26.4.2019. pet. 06:14    Naslov: Re: Nosaďż˝ bidona Citirajte i odgovorite

Cose je napisao/la:

Na elektricnom biciklu se ne znojis toliko, pa si manje zedan i zakljucili su da ti ne treba voda. Very Happy

To je i meni palo na pamet. Stvarno mudro razmišljanje. Wink
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
Električna vozila i obnovljiva energija - Početna
-> Električni bicikli
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.